آموزش زبان آلمانی و ادامه تحصیل یا اشتغال در کشور آلمان
1399-03-19 0

امروزه با بسط، گسترش و توسعه علم و تکنولوژی همگان بر این باورند که فراگیری هرعلم و تخصصی در گوشه ای از جهان امکان پذیر است . کشور آلمان که تا کنون سهم عمده ای از تولید علم را به خود اختصاص داده همواره مورد توجه دانشجویان و دانش پژوهان هر دیاری بوده است . لذا کلیه دانشجویانی که قصد مهاجرت ، ادامه تحصیل یا اشتغال در کشور آلمان را دارند ، در ابتدا می بایست نسبت به آموزش زبان آلمانی که مهمترین عنصر در ایجاد ارتباط و یادگیری هر علمی در کشور آلمان است ، اهتمام ورزند. موسسه آموزش زبان آلمانی ادبا در همین راستا اقدام به بر پایی کلاسهای آموزش زبان آلمانی نموده که حاصل آن تا کنون برپایی بیش از هزار دوره آموزش زبان آلمانی طی 13 سال برای دانشجویان زبان آلمانی چه در خصوص مکالمه زبان آلمانی و چه در خصوص گرامر و دستور زبان آلمانی بوده است . موسسه زبان آلمانی ادبا که عمده تلاش خود را بر آموزش بان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته قرار داده است ، هر چند در ابتدا به آموزش زبان آلمانی از پایه توجه می نماید ، ولی توجه بیشتر این مرکز به زمان فارغ التحصیلی دانشجویان زبان آلمانی ادبا از دوره های آموزش زبان آلمانی می باشد . لذا علاوه بر صدور Certificate در داخل موسسه آموزش زبان آلمانی ادبا ، دانشجویان زبان آلمانی را برای دریافت گواهی های بیشتر به مراجع ذی ربط دیگری مانند مرکز تلک (TELC) معرفی می نماید . زیرا دانشجویان موسسه زبانهای خارجی ادبا می توانند با گذراندن این آزمون زبان آلمانی که معادل با مدرک آزمون گوته در سراسر جهان بوده و مورد تایید سفارت آلمان در ایران بوده ، به عنوان دانش پایه زبان آلمانی برای اخذ پذیرش و ادامه تحصیل و کار در دانشگاههای آلمانی زبان اروپا کاربرد دارد و مورد قبول همه شرکت ها و مراکز دولتی و خصوصی برای پذیرش کار و مهاجرت می باشد .

آزمون(TELC) که یک Language testاست مخفف The Eeuropean Language Certificatesاست ، بهترین مدرک برای کسانی است که قصد تحصیل دررشته های مهندسی ،Technic، علوم انسانی Business، علوم پزشکی medicine یا کلیه افرادی که پس از آموزش زبان و ادبیات آلمانی ، علاوه بر آشنایی با فرهنگ و زبان آلمانی ، قصد ادامه تحصیل در یکی ازرشته های مورد علاقه خود صرف نظر از نوع مدرک کاشناسی یا کارشناسی ارشد در کشور آلمان را دارند .

موسسه آموزش زبان آلمانی ادبا با آشنا سازی دانشجویان زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته سعی در هدایت دانشجویان آلمانی برای شرکت در این آزمون استاندارد بین المللی دار که همه ساله در چند نوبت در سراسر جهان از جمله ایران در زمینه آموزش زبان آلمانی برگزار می شود .

لذا دانشجویان زبان آلمانی موسسه آموزش زبان آلمانی  ادبا بجز یادگیری و آموزش زبان آلمانی با فرهنگ و ادبیات آلمانی نیز آشنا شده ودر این موسسه که محور اصلی آموزش بر پایه آموزش زبان آلمانی است ،با نحوه آزمون های آموزش زبان آلمانی هم آشنا می شوند .

آموزشگاه زبان آلمانی ادبا با در نظر گرفتن موارد آزمون در امتحانات زبان آلمانی تلک یا آزمون های مشلابه ، همه استراتژی های این آزمونهای زبان آلمانی را از جمله ، مکالمه زبان آلمانی ، موارد شنیداری زبان آلمانی ، نوشتار در زبان آلمانی و گفتار در زبان آلمانی را مد نظر قرار می دهد و کلیه این استراتژی های آموزشی را در حین آموزش زبان آلمانی به دانشجویان محترم موسسه زبان آلمانی ادبا ، در اختیار دانشجویان و دانش پژوهان زبان آلمانی قرار می دهد .

این چهار موقعیت بسیار مهم نه تنها در هنگام آموزش زبان آلمانی مد نظر قرار میگیرد ، بلکه هنگام آموزش زبانهای انگلیسی ، سوئدی یا ترکی استانبولی هم مورد توجه است . از آنجا که موسسه آموزش زبان آلمانی ادبا ، علاوه بر آموزش زبان آلمانی به علاقمندان یادگیری زبان آلمانی ، به آموزش زبانهایی مانند انگلیسی ، سوئدی و ترکی استانبولی نیز می پردازد ، همواره این شرایط آموزش را چه به دانشجویان آموزش زبان آلمانی و چه به دانشجویان آموزش زبان انگلیسی و یا دانشجویان آموزش زبان سوئدی و یا دانشجویان آموزش زبان ترکی استانبولی نیز متذکر شده  و آموزش می دهد .

چنانچه دانشجویان محترم آموزش زبان آلمانی ادبا همه این چهار Scale  را خوب فرا گیرند و بر همه آنها در آموزش زبان آلمانی مسلط شوند آنگاه در آزمون تلک TELC که مورد تایید سفارت آلمان در ایران است و بوسیله آن میزان مهارت دانشجویان زبان آلمانی در فرهنگ و زبان آلمانی مشخص می گردد ،  می توانند موفق شوند .
در پایان برای همه دانشجویان آموزش زبان آلمانی آرزوی موفقیت و بهروزی دارد .

نظر بدهید