آموزشگاه زبان انگلیسی، آموزش زبان آلمانی

آموزش زبان سوئدی با زبان بسیار ساده

آموزش زبان سوئدی با زبان بسیار ساده

در این مقاله آموزش زبان سوئدی شما دوست عزیز که علاقه مند به آموزش این زبان هستین به سادگی و راحتی میتوانید چندین جمله با افعال ساده زبان سوئدی بسازین.

آموزش زبان سوئدی - 6 وبسایت  مفید و رایگان برای آموزش زبان سوئدی

آموزش زبان سوئدی - 6 وبسایت مفید و رایگان برای آموزش زبان سوئدی

معرفی چند وب سایت مفید و رایگان برای آموزش زبان سوئدی که روند یادگیری زبان سوئدی را برای شما آسانتر و سریعتر میکند. سوئد کشوری اروپایی با استاندارد‌های بالای سطح امنیت اجتماعی و اقتصادی است، که دارای دانشگاه های بسیار معتبر بوده و هزینه ی تحصیل در دانشگاه های سوئد به نسبت دانشگاه های دیگر اروپایی قابل قبول تر است.

یادگیری زبان سوئدی - 4دلیل مهم برای یادگیری زبان سوئدی

یادگیری زبان سوئدی - 4دلیل مهم برای یادگیری زبان سوئدی

دستور زبان وساختار و قواعد جمله سازی سوئدی در زبان سوئدی همانند زبان انگلیسی است . تلفظ زبان سوئدی با زبان انگلیسی متفاوت است و یکسری صداهایی دارد که اصلا در زبان انگلیسی نداریم ، ولی با تمرین می توانید در آن متبحر بشوید، داشتن یک استاد برای آموزش زبان سوئدی همیشه به برنامه یادگیری زبان سوئدی شما نظم می دهد. موسسه آموزش زبان ادبا قوی ترین و تخصصی ترین مرکز تدریس خصوصی زبان سوئدی ، با بیش از یک دهه تجربه و سابقه موفق و درخشان در زمینه ی آموزش وتدریس گروهی و خصوصی زبان سوئدی

آزمون SFI زبان سوئدی

آزمون SFI زبان سوئدی

اگر علاقه مند به آموزش و شرکت در کلاسهای گروهی و یا خصوصی زبان سوئدی هستین میتوانید به موسسه زبان ادبا مراجعه کنید .این موسسه سوئدی تایید شده swedex میباشد.کلاس های گروهی آموزش زبان سوئدی به صورت فشرده و عادی در طول هفته و جمعه نیز برگزار میگردد.اکثر اساتید آموزش زبان سوئدی موسسه زبان ادبا در کشور سوئد زندگی کرده اند و دوره های زیادی در مورد آموزش زبان سوئدی گذرانده اند .

آموزشگاه زبان سوئدی ادبا

آموزشگاه زبان سوئدی ادبا

الفبای زبان سوئدی :زبان سوئدی دارای ۲۹ حرف سوئدی می باشد. تمام ۲۶ حرف الفبای زبان انگلیسی به علاوه سه حرف دیگر الفبای زبان سوئدی را تشکیل می دهد.گرامر زبان سوئدی :در زبان سوئدی مدرن افعال بر اساس شخص و تعداد صرف نمی شود و تقریبا در اکثر موارد غیر قابل تغییر هستند. ترتیب کلمات رد جملات زبان سوئدی Subject + Verb + Object می باشد.

Sveriges nationaldag  Sweden  nationalday  06,06

Sveriges nationaldag Sweden nationalday 06,06

روز ملی سوئد national day

آشنایی با فرهنگ سوئدی

آشنایی با فرهنگ سوئدی

جشن تابستونی در سوئد

" genitiv" och "nominativ"

دو فرم اسم در زبان سوئدی

تعریف اسم یا noun

تعریف اسم یا noun

اسم یک واژه ای است که میتواند نام افراد گروه و مکانها و یا اتفاقات در طبیعت جانوران گیاهان اشیائ مواد وضعیت احساسات و فعالیت در زبان سوئدی باشد

عشق واقعی

عشق واقعی

حروف تعریف در ز بان سوئدی

حروف تعریف در ز بان سوئدی

در زبان سوئدی دو تا حرف تعریف داریم تعداد واژه های سوئدی که حرف تعریف en دارند بیش از 70%میباشد

موزه واسا در پایتخت کشور سوئد

موزه واسا در پایتخت کشور سوئد

کشتی سوئدی و بازدیدی میلیونی در طول سال از آن

برای اطلاع از تخفیف‌ها و برنامه‌های ویژه آموزشگاه، فرم زیر را پر کنید.