" />">

آموزشگاه زبان انگلیسی، آموزش زبان آلمانی

آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی

چرا آموزش انگلیسی اُدبا؟ 


آموزش زبان انگلیسی با کلاس های مکالمه محور، اساتید برتر، متد نوین و العاده کاربردی! 


   1. اعضای هیئت علمی:


دپارتمان زبان انگليسي مركز بين المللي آموزش زبان ادبا متشکل از اساتید فارغ التحصیل رشته زبان انگلیسی از دانشگاه تهران و سایر دانشگاه های معتبر تهران و ايران در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری است که نه تنها سوابق تحصیلی درخشان و سطح دانش بالایی در رشته تخصصی خود را دارا هستند، بلکه سابقه تدریس و فعالیت آموزشی در سایر موسسات و آموزشگاه های معتبر را نیز در کارنامه خود دارند. اعضای دپارتمان با بررسی و مطالعه متدهای آموزشی حال حاضر جهان و با بهره گیری از دانش تخصصی خود متدی طراحی کرده اند که فرایند یادگیری را کاملا کاربردی می سازد و مطالب آموزشی را با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن منتقل میکند.

   2. متد کاربردی آموزش زبان انگليسي :


متد آموزشی بسیار کاربردی در اُدبا محدود به کتاب و تئوری نیست. برای اموزش هر چه بهتر و کاربردی تر زبان انگلیسی از منابع و روش های مختلفی برای تقویت مهارت های چهارگانه زبان استفاده شده است که در ادامه این منابع به اختصار معرفی شده اند.   ادامه توضیحات >>   3. کیفیت آموزش در کلاس های نیمه گروهی: 


">جهت ارتقاء کیفیت آموزش، تمامی کلاس های انگلیسی در موسسه زبان هاي خارجي ادبا به صورت نیمه گروهی برگزار می شوند. بنابراین تک تک زبان آموزان برای تمرین و رفع اشکال در مکالمه (Speaking) و سایر مهارت های زبانی (Listening,Reading,Writing) و همچنین آمادگی برای آزمون های بین المللی نظیر TOEFL, IELTS از فرصت کافی برخوردار هستند. ">   4. پیشنهاد ویژه برگزاری تور با مهمانان اروپایی و انگلیسی زبان مجموعه: 


">برگزاری کلاس های بحث آزاد و تور های زبان آموزي با حضور افراد انگلیسی زبان و اروپایی، نه تنها این فرصت را به زبان آموزان موسسه ادبا میدهد تا انگلیسی را در شرایطی 100% واقعی و خارج از کلاس تمرین کرده و کاربرد واقعی زبان را در موقعیت های مختلف یاد بگیرند، بلکه اعتماد به نفس و علاقه آن ها را برای یادگیری زبان و موفقیت در این زمینه دو چندان می کند.   ادامه توضیحات >> برای مشاهده برنامه کلاس‌ها روی نامِ دوره موردنظر کلیک نمایید. 

برای اطلاع از تخفیف‌ها و برنامه‌های ویژه آموزشگاه، فرم زیر را پر کنید.