" />">

آموزشگاه زبان انگلیسی، آموزش زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی

دوره های زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی به عنوان یکی از زبان‌هایی که سرشار از علوم و فنون مختلف است، ازجمله موضوعاتی بوده که از آن همواره به عنوان یکی ازدروازه‌های ورود به دنیای علم و تکنولوژی یاد می‌شود. مؤسسه زبان‌های خارجی اُدبا با استفاده از به‌روزترین متدهای مورد توصیه بخش فرهنگی سفارت آلمان در زمینه آموزش زبان آلمانی، با بکارگیری بهترین اساتید آموزش زبان آلمانی از دانشگاه‌های تهران و شهید بهشتی، به صورت گروهی یا خصوص و نیز برپایی کلاس‌های بحث آزاد با پایین‌ترین شهریه‌ها، توانسته است بالاترین رتبه قبولی در آزمون‌هایZD (یا Zertifikat Deustch ) و یا Mittel stuffee و یا دیگر آزمون‌های آموزش زبان آلمانی را که از سوی سفارت آلمان برگزار می‌شود کسب نماید. 


کلاس‌هاي آموزش زبان آلماني آموزشگاه زبان های خارجی ادبا مطابق با آزمون‌هاي سفارت آلمان برگزار میگردد. متدي که در اين کلاس‌ها تدريس مي‌شود MENSCHEN مي‌باشد. 
اساتيد آموزشگاه زبانهای خارجی ادبا در بخش آموزش زبان آلمانی بسيار با تجربه و باسابقه مي‌باشند. به عنوان مثال جناب آقاي دکتر بهرامي( معاون دپارتمان آلمانی دانشگاه شهيد بهشتي)؛ آقاي دکتردستمالچي،خانم دکتر شاه نشین، خانم دکتر اسلامی ، آقای دکتر رهگذر، آقاي ريش سفيد، آقاي مولوي، آقاي پورمحمدي، خانم سلطاني، خانم طباطبايي و خانم طاهری ...

آموزش زبان المانی

در آموزشگاه ادبا کلاس‌های آموزش زبان آلمانی به سه صورت فوق فشرده (هر روزهفته)، فشرده (سه روز در هفته، زوج يا فرد)، و يا تنها جمعه‌ها برگزار مي‌گردد.متقاضیان آموزش زبان آلمانی در نظر داشته باشید که کلاسهای آموزش زبان آلمانی هم به صورت کلاس گروهی و هم به صورت کلاس خصوصی برگزار میگردد .هدف آموزشگاه زبانهای خارجی ادبا برگزاری کلاسهای آموزش زبان آلمانی با بهترین کیفیت و برترین اساتید آموزش زبان آلمانی میباشد.سطوح کلاس‌ها آموزش زبان آلمانی از A1  تا پايان C1 مي‌باشد.


برای مشاهده برنامه کلاس‌های آموزش زبان آلمانی روی نامِ دوره موردنظر کلیک نمایید. 


برای اطلاع از تخفیف‌ها و برنامه‌های ویژه آموزشگاه، فرم زیر را پر کنید.