" />">

آموزشگاه زبان انگلیسی، آموزش زبان آلمانی

آموزش زبان ترکی استانبولی

آموزش زبان ترکی استانبولی

کلاس زبان ترکی استانبولی

آموزش زبان ترکی استانبولی در ایران قدمت چندانی ندارد اما موسسه زبان های خارجی ادبا  سابقه درخشانی در آموزش این زبان به دانشجویان علاقه مند به آموزش زبان ترک استانبولی در ایران دارد. آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان های خارجی ادبا می تواند با دلایل زیادی آغاز شود. 

شماری از دلایل برای علاقه مندان به آموزش زبان ترکی استانبولی :

مسافرت به کشور زیبای ترکیه ، روابط تجاری و حتی تحصیل می تواند شما را مجاب کند که زبان ترکی استانبولی را بیاموزید. 

دانشجویان آموزش زبان ترکی استانبولی به هر دلیلی که نیاز به یادگیری زبان ترکی استانبولی دارید ، آموزشگاه زبان های خارجی ادبا بهترین گزینه ممکن برای شماست.دانشجویان آموزش زبان ترکی استانبولی  کلاس های ترکی استانبولی در ساعت ها و روزهای متفاوت برگزار می شوند و برای تمامی علاقه مندان به آموزش زبان ترکی استانبولی با شرایط متفاوت کلاس آموزش زبان ترکی استانبولی برگزار میگردد. 

آموزش ترکی استانبولی در موسسه زبان های خارجی ادبا بر اساس کتاب آموزش زبان استانبولی YEDİKLİM  می باشد که جزو کتاب های تایید شده کشور ترکیه می باشد .
آموزش زبان ترکی استانبولی توسط اساتید ترک زبان و یا اساتید تحصیل کرده  در ایران انجام می شود که سعی در آموزش بهتر زبان ترکی استانبولی می کنند و مکالمه زبان ترکی استانبولی دانشجویان علاقه مند به آموزش زبان ترکی استانبولی اولین هدف برای ارتقا می باشد.دانشجویان می توانند ازدیکشنری ترکی استانبولی به فارسی  و بالعکس برای یادگیری و  زبان ترکی استانبولی استفاده کنند و کتاب های آموزش زبان ترکی استانبولی را از اساتید آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبانهای خارجی ادبا دریافت کنند .دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان های خارحی ادبا با کتاب های YEDİKLİM برگزار می شوند.
این کتاب ها آخرین متد آموزشی زبان ترکی استانبولی را دارا می باشند و علاقه مندان به آموزش ترکی استانبولی را برای اهداف متفاوتی همچون مکالمه زبان ترکی استانبولی و یا کسانی که زبان ترکی استانبولی را برای مهاجرت و یا تحصیل و یا کار نیاز دارند آماده می سازد.برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون زبان ترکی استانبولی با شماره های موسسه زبان های خارجی ادبا تماس بگیرید .

برای اطلاع از تخفیف‌ها و برنامه‌های ویژه آموزشگاه، فرم زیر را پر کنید.